top of page
kateřina sochorová.
vyráběné s láskou.
IMG_1440.jpeg
přírodní polodrahokamy.
30349323-863c-4d99-8a32-4b937fff27b8.jpg

Svým zákaznicím se snažím zprostředkovat ve špercích s polodrahokamy životní sílu a energii z těchto kamenů. Je mnoho možností, jak si zvolit ten pravý… Řídit se mohou podle měsíce, ve kterém se narodily, momentální náladou a rozpoložením - zda chtějí dodat energii a povzbudit, nebo naopak zklidnit a utišit nějaké vnitřní bouře či neklid. Další možností je dát na intuici a zvolit kámen, který je nějakým způsobem oslovil a nechat jej, aby působil na jejich duši i tělo.

    Šperk, který nakonec vznikne, je jedinečný a perfektně se hodí k dnešní moderní ženě, která se ráda zdobí, ale zároveň touží po věcech, které mají hlubší smysl.

Design šperků miluji a snažím se do každého kousku, který z mých rukou vychází, dát část sebe. Proto se věci, které ovlivňují můj život, promítají i do mé tvorby.

 

 

 

 

Situace, v níž se ocitl jeden z mých blízkých, mě před dvěma lety přivedla k léčebné terapii polodrahokamy, která mě velmi oslovila. Jsem otevřená novým věcem, a proto jsem se o tuto terapii začala více zajímat a zjistila jsem, že se mnou v mnohém rezonuje… s mou osobností a přístupem k životu.

     Nejedná se o žádnou převratnou novinku, tomu, že síla a energie kamenů spojená s přírodní krásou má pozitivní vliv na člověka, věřili už lidé ve starém Egyptě. Jsem proto šťastná, že si tyto překrásné léčivé polodrahokamy našly cestu i ke mně a staly se součástí mé osobnosti i tvorby. 

bottom of page